Torrevieja, Punta Prima,

104,000€
Szczegóły nieruchomości

Torrevieja, Punta Prima,

104,000€
Opis

Apartament w Hiszpanii wc Rocio del Mar

Apartment - Torrevieja, Punta Prima

Ciekawy apartament w Hiszpanii z pięknym widokiem na Morze Śródziemne ,usytuowany w kompleksie Rocio del Mar tylko 200m od plaży Punta Prima w mieście Torrevieja.Apartament posiada kuchnie, salon połączony z jadalnią, 2 sypialnie ,2 łazienki oraz balkon o powierzchni 20m2. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Rocío del Mar znajduje się w okolicy niezbędnych udogodnień, obiektów handlowych takich jak La Zenia Boulevard, Habaneras i Punta Marina, oraz centrów sportu i rekreacji, np. w Orihuela Costa i Torrevieja. Rocío del Mar to rozwojowa dzielnica i bardzo dobrze skomunikowana z drogą AP-7 oraz autostradą 332. Spacerem można dojść do plaży Punta Primy, Cala Piteras, Playa Flamenca i La Zenia. W 10 minut dojedziemy do pól golfowych w Las Ramblas, Las Colinas, Villamartin i Campoamor.

Jeżeli myślisz nad zainwestowaniem w nieruchomości nad morzem, gorąco polecamy polskie biuro nieruchomości w Hiszpanii – AzulVilla, które w swojej ofercie posiada starannie wyselekcjonowane apartamenty w Hiszpanii nad morzem.

Charakterystyka nieruchomości
  • Apartment
  • 2 pokój
  • 2 łazienka
  • Powierzchnia użytkowa 87 square

Dodaj komentarz