nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych

Nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych

Hiszpania, w której słońce świeci przez cały rok kusi inwestorów z całego świata również atrakcyjnymi cenami. Kryzys finansowy minionych lat pozostawił po sobie ślad w branży hiszpańskich nieruchomości. Do dzisiaj na rynku pojawiają się oferty nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych. 

Wyjątkowo bogaty rynek hiszpańskich nieruchomości przyciąga Europejczyków niezwykle atrakcyjnymi cenami apartamentów. Nieruchomości usytuowane nad morzem w jednym z najpiękniejszych i najzdrowszych rejonów na świecie, na wybrzeżu Costa Blanca. Ta część Hiszpanii cieszy się bardzo dużą popularnością, głównie ze względów zdrowotnych (kąpiele błotne o zdrowotnych właściwościach, kąpiele w słonych jeziorach oraz niezwykle czyste powietrze), rekreacyjnych (cudowne plaże i liczne atrakcje turystyczne dla ludzi w każdym wieku np. pola golfowe, rejsy morskie, restauracje, puby, kluby i inne atrakcje). Do tego należy dodać wspaniałe okoliczności przyrody, niezawodną pogodę oraz niskie ceny nieruchomości. To wszystko tworzy bardzo korzystny klimat inwestycyjny w regionie Costa Blanca.

Nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych – prawdziwa okazja cenowa

Nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych są obiektem zainteresowania setek Polaków wyszukujących każdego dnia najkorzystniejsze oferty w internecie. Wiele wyremontowanych domów, willi i apartamentów możemy kupić za naprawdę niską cenę. Średnia cena mieszkania o powierzchni około 50 metrów kwadratowych na rynku wtórnym to około 45 tysięcy euro. W takiej cenie dostajemy odświeżone pokoje, pełne wyposażeni, klimatyzację itd.  Mieszkając w Hiszpanii w apartamencie usytuowanym w niewielkiej odległości od plaży możemy na prawdę poczuć że jakość naszego życia znacząco wzrasta. Któż nie chciałby mieszkać tuż przy piaszczystej plaży?

Luksusowe nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych

Dla osób, które chcą zainwestować więcej pieniędzy w zakup ekskluzywnej posiadłości, a tym samym więcej zaoszczędzić na zakupie nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych mamy do zaoferowania kilka propozycji na chwilę obecną. Co kilka dni otrzymujemy informacje o najkorzystniejszych ofertach pojawiających się na rynku. Ze względu na to, że nieruchomości z przejęć bankowych to niezwykle atrakcyjne okazje inwestycyjne, najlepsze z nich znikają z rynku bardzo szybko, często nawet zanim trafią na strony biur nieruchomości. A najlepsze oferty to często te, które kosztują najwięcej i jednocześnie najwyższa jest kwota zniżki.

nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowychOferta nieruchomości na Costa Blanca jest bardzo szeroka. Osoby, które chcą nabyć posiadłość o powierzchni ponad 100 m.kw. z ogrodem mogą być zainteresowane szeregowcami za 95 tysięcy euro. Jeżeli cenimy sobie luksus, kąpiel we własnym basenie i lokalizację tuż przy morzu możemy być zainteresowani willą przecenioną o ponad 50% usytuowaną w jednej z najciekawszych lokalizacji na wybrzeżu Costa Blanca.

Nieruchomości w Hiszpanii nad morzem to świetna inwestycja. Głównie dlatego, że za stosunkowo niewielką cenę podobną do cen domów i mieszkań w dużych polskich miastach możemy kupić luksusowe domy, wille i apartamenty położone przy samym morzu. To wszystko sprawia, że realna wartość naszej inwestycji jest duża, ma ogromny potencjał. Naprawdę warto się nią zainteresować już teraz kiedy ceny wciąż są niskie po kryzysie finansowym.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości z przejęć bankowych, które znajdują się na stronie naszego polskiego biura nieruchomości:

Pozdrawiam z gorącej Hiszpanii,

Mateusz

Nieruchomości w Hiszpanii z przejęć bankowych
4.9 (97.5%) 8 votes

Podziel się ze znajomymi...
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone