nieruchomości w Hiszpanii nad morzem Punta Prima widok na morze z tarasu

Nieruchomości w Hiszpanii nad morzem – polecamy apartament w Punta Prima

Gorąco polecamy zakup nieruchomości w Hiszpanii nad morzem na wybrzeżu Costa Blanca. W ofercie firmy Azul Villa – jednego z najlepszych biur nieruchomości w Hiszpanii znajdziesz między innymi niezwykły apartament znajdujący się blisko morza (około 300 metrów) oraz plaży Punta Prima. Jest to jedna z najczęściej wybieranych lokalizacji w okolicy miast Torrevieja oraz Orihuela. Mieszkańcy całej Europy już od wielu lat kupują nieruchomości na Costa Blanca, głównie ze względu na niezawodną pogodę oraz niskie ceny, które można porównać do cen nieruchomości w polskich miastach. 

Nieruchomości w Hiszpanii nad morzem w dobrych cenach

Kryzys finansowy w ostatnich latach odbił piętno na branży nieruchomości w Hiszpanii. Na pewien czas inwestycje się zatrzymały, dźwigi przestały pracować. Ale te czasy są już za nami – branża hiszpańskich nieruchomości ruszyła ponownie pełną parą i ma się dobrze.

A co z cenami nieruchomości w Hiszpanii? Wciąż są one niskie i tym samym bardzo korzystne dla Polaków, którym marzy się  zakup nieruchomości w Hiszpanii nad morzem.

Krótkie porównanie cen nieruchomości w Hiszpanii nad morzem i cen nieruchomości w Polsce

Ceny nieruchomości w Hiszpanii można porównać do cen podobnych inwestycji w Polsce (z tą różnicą, że w Hiszpanii mamy dodatkowo morze i gwarantowaną pogodę). Dla przykładu, apartament oferowany do sprzedaży na rynku wtórnym o porównywalnej powierzchni 85 m.kw. usytuowany w Krakowie przy ulicy Starowiślnej kosztuje 1.400.000 złotych. Oznacza to, że apartament w Hiszpanii nad morzem (300m do plaży) o podobnej powierzchni można kupić o 200.000 złotych taniej. Za te 200.000 zł, które nam zostanie możemy dodatkowo kupić luksusowy samochód lub mniejszy apartament w Krakowie i wynajmować go, aby zarobić na raty kredytu hipotecznego.

Apartament w Hiszpanii nad morzem w Punta Prima

Apartament, który przedstawiamy to wyjątkowa okazja inwestycyjna. Usytuowany w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Punta Prima, tak blisko morza, że rano można wyjść do sklepu po śniadanie, a w drodze powrotnej zajrzeć na chwilę na plażę, aby uczynić swój dzień lepszym. Można również zjeść śniadanie w pobliskiej restauracji Nautilus znajdującej się tuż przy plaży.

Ten luksusowy apartament w Punta Prima składa się z 2 sypialni, 2 łazienek, salonu połączonego z nowoczesną kuchnią. Z salonu wyjdziesz prosto na słoneczny taras, z którego rozciąga się piękny widok na park oraz Morze Śródziemne. Do dyspozycji lokatorów jest także fantastyczny taras na dachu, z którego również można podziwiać piękne śródziemnomorskie widoki.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć  tego atrakcyjnego apartamentu.

nieruchomości w Hiszpanii nad morzem Punta Prima nieruchomości w Hiszpanii nad morzem Punta Prima salon z kuchnią nieruchomości w Hiszpanii nad morzem Punta Prima salon z kuchnią 2 nieruchomości w Hiszpanii nad morzem Punta Prima widok na morze z tarasu nieruchomości w Hiszpanii nad morzem Punta Prima - łazienka

 

Interesują Cię nieruchomości w Hiszpanii nad morzem? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz, określ swoje oczekiwania. Przygotujemy dla Ciebie najciekawsze propozycje dopasowane do Twoich oczekiwań. Możesz nam zaufać! Tworzymy rynek hiszpańskich nieruchomości od początku jego istnienia.

Jaką kwotę chcesz zainwestować?

do 200.000 PLNdo 500.000 PLNdo 1 mln PLNpowyżej 1 mln PLN

Wyrażam zgodę na kontakt ze strony polskiego biura nieruchomości w Hiszpanii - Azul Villa Properties (azulvilla.pl)

Zapraszamy również do wyrażania swoich opinii oraz zadawania pytań w komentarzach poniżej.

Pozdrawiam serdecznie,

Mateusz

 

Nieruchomości w Hiszpanii nad morzem – polecamy apartament w Punta Prima
5 (100%) 1 vote

Podziel się ze znajomymi...
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone

1 myśl na temat “Nieruchomości w Hiszpanii nad morzem – polecamy apartament w Punta Prima

  1. Witam, chciałem zapytać czy w Waszej ofercie w przypadku niższych segmentów cenowych, np. 70-100 tyś euro, ceny nieruchomości w Hiszpanii nad morzem są również porównywalne albo niższe niż w przypadku podobnych ofert nieruchomości w naszym kraju? Myślę nad zakupem apartamentu jak najbliżej morza w kwocie właśnie do 100 tyś euro i znajomy polecił mi Państwa stronę. Zostawiam również kontakt w formularzu. Zamierzam odwiedzić Costa Blanca końcem czerwca. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Dodaj komentarz