Nieruchomości w Hiszpanii na wynajem

Nieruchomości w Hiszpanii na wynajemChcesz wyjechać na wakacje do Hiszpanii? A może planujesz kupić dom nad morzem i chcesz się wybrać do Hiszpanii, aby pooglądać nieruchomości w atrakcyjnych cenach i świetnych lokalizacjach? Jeżeli tak to trafiłeś na odpowiednią stronę. Tutaj znajdziesz nieruchomości w Hiszpanii na wynajem w dobrych cenach.

Posiadamy w swojej ofercie ponad 40 apartamentów, domów i willi, które możesz wynająć na czas pobytu w niezwykle słonecznej części Europy jaką jest hiszpańskie wybrzeże Costa Blanca. Ceny wynajmu zaczynają się od 50 euro za dobę (cena dotyczy całego apartamentu, domu lub willi), a w cenie 100 euro za dobę można już wynająć luksusową willę z basenem, w której komfortowo może mieszkać 6 czy nawet 8 osób.

Większość oferowanych przez nas apartamentów i domów usytuowana jest w bliskiej odległości od morza. W okolicy jest dużo piaszczystych plaż oraz wiele atrakcji turystycznych dla osób w każdym wieku.

Nieruchomości w Hiszpanii na wynajem w dobrych cenach

Ceny wynajmu nieruchomości rozpoczynają się już od 50 euro za dobę (ceny dotyczą wynajmy apartamentu, domu lub willi na dobę niezależnie od ilości osób). Za kwotę 100 euro na dobę znajdziesz przykładowo dom blisko morza dla 6 osób z basenem. Powyżej tej kwoty możesz wynająć już ekskluzywne wille z tarasem skierowanym na lazurowe morze śródziemne.

Jeżeli poszukujesz nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż możesz pozostawić nam swój numer telefonu oraz adres email. W formularzu prosimy także o określenie Twoich oczekiwań wobec wyjazdu do Hiszpanii oraz nieruchomości, w którą chcesz zainwestować. na podstawie Twoich wymogów przygotujemy się do pierwszej rozmowy telefonicznej, podczas której poznasz komplet niezbędnych szczegółów.

Jeżeli interesują Cię tylko nieruchomości w Hiszpanii na wynajem również prosimy o kontakt w pierwszej kolejności. Z doświadczenia wiemy, że pozwoli Ci to zaoszczędzić czas na przeszukiwanie ofert w internecie, które w dużej części bywają nieaktualne.

Nieruchomości w Hiszpanii na wynajem
5 (100%) 3 votes

Podziel się ze znajomymi...
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone