Nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż

Nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż

Już od 15 lat tworzymy rynek nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż dla Polaków. Wiele spośród osób, z którymi współpracowaliśmy po czasie otworzyło własne biura nieruchomości i dzisiaj są naszą konkurencją. Rynek nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca jest jednak tak duży, że spokojnie możemy na nim współistnieć.

Wiemy, że kilkunastoletnie doświadczenie w branży zobowiązuje nas do obsługi inwestycji naszych klientów na najwyższym poziomie już od pierwszej rozmowy. Dlatego na początku prosimy zainteresowanych zakupem nieruchomości o sprecyzowanie swoich oczekiwań, abyśmy mogli podczas pierwszej rozmowy przedstawić komplet informacji potrzebnych do podjęcia rozsądnej decyzji.

Nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż – ok 300 aktualnych ofert

Szanujemy czas naszych klientów dlatego wyróżnia nas to, że w ofercie posiadamy tylko aktualne oferty. Osobom, które się do nas zgłaszają w listopadzie 2015 przedstawiamy najlepsze propozycje spośród 298 ofert apartamentów, domów, willi oraz nieruchomości komercyjnych.

Zostaw nam kontakt do siebie już teraz. Określ swoje oczekiwania. Odpowiemy w przeciągu 2 dni i przedstawimy wybrane specjalnie dla Ciebie propozycje.

Nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż nad morzem

Zgłoś się do nas już teraz i zarezerwuj najlepsze okazje zakupu nieruchomości nad morzem w pierwszej linii brzegowej. Niemal wszystkie osoby, które się do nas zgłaszają, pytają o apartamenty, domy i wille usytuowane blisko plaży. Można stwierdzić, że wszystkie oferowane przez nas nieruchomości położone są nad morzem ponieważ działamy na wybrzeżu Costa Blanca, w okolicach miast Alicante i Torrevieja. (kliknij i zobacz region na mapie lub poczytaj na Wikipedii o regionie Costa Blanca)

Ceny nieruchomości w Hiszpanii

Ceny nieruchomości w Hiszpanii nadal są niskie i prawdopodobnie pozostaną na obecnym poziome jeszcze przez jakiś czas. Teraz jest więc jeszcze dobry czas na zainwestowanie w dom nad morzem lub budynek komercyjny z przeznaczeniem na Hotel czy też siedzibę firmy.

Ceny najtańszych nieruchomości w naszej ofercie rozpoczynają się już od 40.000 euro. Oznacza to, że dom nad morzem możesz kupić w cenie mieszkania w bloku na obrzeżach Krakowa.

Przy tym inwestycja w nieruchomość w Hiszpanii daje dodatkowo znakomite perspektywy wynajmu dla urlopowiczów właściwie przez cały rok ponieważ w naszej ofercie posiadamy także oferty nieruchomości w Hiszpanii na wynajem. Jeżeli zainwestujesz z nami w nieruchomość, możesz liczyć na pomoc w zakresie wynajmowania jej w czasie kiedy Ciebie nie ma w Hiszpanii. To pozwoli Ci sfinansować kredyt, czy też po prostu spieniężyć Twoją inwestycję.

Nieruchomości w Hiszpanii na sprzedaż
5 (100%) 3 votes

Podziel się ze znajomymi...
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedInEmail this to someone